Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?
Przypomnij hasło

Oferta pracy

SYMEON

OPIEKUNKA Z DOBRYM NIEMIECKIM DO SAMOTNEGO SENIORA

(41352) Korschenbroich - Niemcy

Data wyjazdu: 2024-10-27

Wynagrodzenie podstawowe: 1800 EUR

Opis oferty pracy

Senior porusza się na wózku inwalidzkim, ze względu na osłabienie starcze, ponieważ jest po udarze lewostronnym.

Nie wymaga nocnego wstawania, umysłowo sprawny, bez oznak demencji.

Obowiązki

Zakres obowiązków:

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Oferowane zakwaterowanie

Warunki mieszkaniowe:

Senior mieszka w domu jednorodzinnym, położonym w spokojnej okolicy.

Do dyspozycji opiekunki pozostaje w pełni umeblowany osobny pokój, stałę łącze internetowe.

Wymagania na stanowisku

WYMAGANIA

osoba z doświadczeniem,

dobra znajomość języka niemieckiego,

dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Dodatkowe informacje o ofercie

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Kontakt
ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa
504014848
[email protected]

Kalendarz wydarzeń