Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?
Przypomnij hasło

Oferta pracy

SYMEON

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy

(50389) Wesseling - Niemcy

Data wyjazdu: 2024-09-30

Wynagrodzenie podstawowe: 1700 EUR

Opis oferty pracy

Senior ma 87 lat, 185cm wzrostu i waży około 85kg. 2 sopień pielęgnacyjny. Jest osoba mobilną,  choruje na cukrzycę, nadciśnienie oraz  ma problemy z sercem.

Obowiązki

Zakres obowiązków:

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Oferowane zakwaterowanie

Warunki mieszkaniowe:

Senior mieszka samotnie, w domu jednorodzinnym, polożonym w spokojnej okolicy blisko centrum.

Do dyspozycji opiekunki pozostaje w pełni umeblowany osobny pokój, stałę łącze internetowe oraz samochód.

Wymagania na stanowisku

WYMAGANIA

osoba z doświadczeniem,

aktywne prawo jazdy,

dobra znajomość języka niemieckiego,

dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Dodatkowe informacje o ofercie

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Kontakt
ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa
504014848
[email protected]

Kalendarz wydarzeń