Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?
Przypomnij hasło

Oferta pracy

HRizon

Opiekunka do Pani Peiting 1750 od 20.05

(86971) Peiting - Niemcy

Data wyjazdu: 2024-05-20

Wynagrodzenie podstawowe: 1750 EUR

Opis oferty pracy

‼️OPIEKUNKA DO PANI‼️

????ZLECENIE OD ZARAZ????

????Miejsce pracy: 86971 Peiting

⏰Rozpoczęcie pracy: od 20.05

????Stawka: 1750 euro

Podopieczny:

Pani  ma 88 lat, 159 cm, 59 kg, Pani bez demencji. Porusza się przy rollatorze, na zewnątrz przy wózku. Ma problemy z biodrem i z odcinkiem lędżwiowym. Sama potrafi wstac - nie ma transferu. Nie moze chodzic po schodach - przy wejściu ma Treppenlift. Nie jest inkontynentna.

Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu, utrzymanie higieny. Seniorce przy prysznicu pomaga sąsiadka.

????Warunki mieszkaniowe: własny pokój, internet

????Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego ????????

????Kontakt: osoby zainteresowane prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub lub o wysłanie sms o treści: ,,opiekunka-86971" pod numer: 889889242 - oddzwonimy

Zapraszamy również do składania aplikacji przez naszą stronę:

Obowiązki

Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu, utrzymanie higieny.

Oferowane zakwaterowanie

Wymagania na stanowisku

Kontakt
Szlak 77/222
31-153 Kraków
889889242
[email protected]

Kalendarz wydarzeń